+98-21-22318889
عضویت


درباره ما

خط مشی و چشم انداز

 

شرکت بازرگانی میثاق تجارت قرن ( M.T.G CO ) ابتدادر سال 1381 با نام میثاق طلایه داران غرب با هدف صادرات انواع محصولات غذایی و کشاورزی کشور عزیزمان ایران و همچنین واردات کالاهای مورد نیاز داخل از خارج از کشور تاسیس و در ادامه حوزه فعالیت تجاری خود را در زمینه های دیگر از جمله مواد صنعتی و فنی و مهندسی گسترش داده و پس از تغییراتی جزئی در سال 1396 با نام فعلی میثاق تجارت قرن در حال ادامه فعالیت می باشد. ام تی جی تمام تلاش خود را صرف وارد نمودن محصولات ایرانی در بازارهای بین المللی و اعتلای نام کالای ایرانی در سرتاسر جهان می نماید. در همین راستا از فرصت های تجاری بهره گیری می نماید تا شرایط همکاری و مشارکت با شرکت های صاحب نام در منطقه و جهان را فراهم آورد. ام تی جی با بهره گیری از تجربیات خود و امکانات بین المللی، این توانایی را دارد تا درخواست مشتریان داخلی و خارجی را با رعایت اصول سه گانه کیفیت مناسب، قیمت مناسب و ارائه کالا در زمان مناسب اجابت نماید.

 

همچنین شرکت ام تی جی در عرصه بازار داخلی، تلاش می کند بهترین محصولات را برای مشتریان و هموطنان عزیزارائهنماید. اینشرکت رضایت مندی مشتریان را سرلوحه تمامی فعالیت ها و برنامه های خود قرار داده و می کوشد با بهره مندی از تجربیات خودو درک صحیح نیازها و خواسته هایمشتری، زندگی سالم تر و پربارتری را برای هم وطنان عزیز به ارمغان آورده و در پیشبرد و رونق اقتصاد کشور نقشی هر چند کوچک ایفا نماید.
از این رو تلاش ما اینست که جزء نخستین انتخاب مشتریان باشیم و بتوانیم محصولات و خدماتی با بهترین کیفیت ارائه نماییم. رعایت اصول سه گانه فوق در تجارت داخلی و خارجی سرلوحه کار ماست.


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت میثاق تجارت قرن است.
انصراف